Devam Eden Projeler
Mekan-ı Köşk
Genel Bilgiler;

   Yaklaşık 200.000 m2 yeşil alan içerisinde; modern, ayrıcalıklı, lüks, herkese kendini özel hissettirecek bir yaşam “ Kişiye Özel Konut” konseptiyle sizleri bekliyor. Kullanılacak malzemeler, tasarım detayları gibi konularda işin profesyonelleri ile sizleri buluşturuyor ve düşlediğiniz mekânlara sizleri kavuşturuyoruz.

   Tüm sosyal ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, size özel düşünülmüş yaşam alanları Mekan-ı Köşk’te evinizin konforuna ve mahremiyetine, özen gösterilen geniş bir alanda, en modern ekipmanlarla spor yaparak; günün yorgunluğunu üzerinizden atabilir, formda ve sağlıklı kalabilirsiniz. Bedenini dinlendirirken ruhunu şımartmak isteyenler için yüzme havuzu,sauna ve hamam keyfide

Mekan-ı Köşk’te..

Çocuklarınızın doya doya oynayacağı yeşil alanların yanı sıra, çeşitli oyunlar ve eğlenceli oyuncaklarla donatılan oyun odaları, Mekan-ı Köşk’ün hayata anlam katan ayrıntılarından bir diğeri..

Mekan-ı Köşk Sosyal Tesislerinde;

 Yüzme Havuzu,Fitness Center, Hamam, Sauna, Şok Havuzu,Buhar Odası, Çocuk Oyun Alanı, Multimedia Odası,Sinema ve Mescit mevcuttur.
Konutlarımızda;

Ankastre ürünler, Isı ve ses yalıtımı,7/24 Güvenlik, Akıllı Kart Sistemi, Yangın,Hırsız ve Doğalgaz İhbar Sistemi, Akıllı Sayaçlı Merkezi Isıtma,Klima Alt Yapısı, Uydu TV, Müzik Yayın Sistemi, Kablosuz İnternet, Jeneratör, Bariyerli Otopark,24 Saat Sıcak Su, Renkli ve Görüntülü Konuşma Sistemi.
Proje Görselleri;Üyesidir

Copyright ® 2012 Tüm Hakları Saklıdır.