Kurumsal Bilgiler

HAKKIMIZDA;

Başarılarla dolu zirve yolculuğuna 1998 yılında ALTINOK İNŞAAT “temelimiz güçlü gelenek hedefimiz mutlu gelecek” sloganını ilke edinerek geleceğe doğru attığı her adımda kurumsal yapısına, hizmet kalitesine ve hayata yeni değerler katarak büyümesini devam ettirmektedir.

ALTINOK İNŞAAT vizyon şehir Kayseri’nin planlama ve hizmet kalitesi gerektiren bir çok Alt yapı ve Üst yapı ihalelerini alarak tamamını başarıyla teslim etmiştir.

Konut üretiminde geleceği hedefleyen ALTINOK İNŞAAT SS. Sinan-Kent Konut Yapı Kooperatifine 23 bloktan oluşan 952 dairelik konutları alt yapı ve çevre düzenlemeleriyle birlikte sahiplerine zamanında kavuşturmanın mutluluğunu yaşamıştır.

ALTINOK İNŞAAT tecrübe ve birikimlerini, tasarımdan üretime kadar ihtiyaçların belirlenerek planlandığı nitelikli konut üretiminde ortaya koymuş ve şehrin çehresini değiştirecek birçok projeye imzasını atmıştır.

“Katılımcı planlama” sürecini esas alarak nihai tüketicilerin bir konuttan beklentilerini tespit edip her bütçeye özgü finansal seçenekleri göz önünde bulunduran “Kişiye Özel Konut” konseptini Kayseri’ye taşıyan ALTINOK İNŞAAT ‘Mekânı Köşk’ , ‘Mekânı Sümer 1’, ‘Mekânı Gül’, ‘Mekânı Sümer-2’gibi özel projeleri gerçekleştirerek bir ilke imzasını atmıştır.

Nevşehir Kozaklı ’da taahhüt ve gelir paylaşımı modeliyle Anadolu’da bu modeli uygulayan ilk firmalardan olan ALTINOK İNŞAAT 88 yataklı otel ve 8 blok konut inşaatını başarıyla tamamlamış ve hak sahiplerine teslim etmiştir.

Sosyal sorumluluk projesi olarak ALTINOK İNŞAAT Niğde’de üniversite kampüsü içerisinde 2.000 kişi kapasiteli öğrenci yurdu projesini çok kısa bir sürede tamamlayarak; öğrencilerinin en büyük sorunu olan barınma ihtiyacını karşılayarak Kredi Yurtlar Kurumuna 15 yıllığına kiraya vermiştir.

Projelendirme, fizibilite çalışmaları, inşaatla ilgili her türlü yatırım danışmanlığı, müşavirlik, toplu konut, özel konut, alt yapı ve üst yapı gibi hizmet alanlarında üstendiği sorumluluklar ve elde ettiği büyük başarıların ardından sektörünü bölgesinde en iyi şekilde temsil eden ALTINOK İNŞAAT sahip olduğu “Geleceğin Mimarı” felsefesiyle bölgesini aşarak ulusal çapta bir firmaya olma yolunda hızla ve emin adımlarla ilerlemektedir.

MİSYONUMUZ;

 Temel Görev

  • Yenilikçi ve öncü bir firma olarak kaliteli yapılar oluşturmak.

Değerler

  • İstikrarlı bir güvenilirlik ve dürüstlük
  • Saygın olmak
  • Sosyal sorumlulukların bilincinde olmak

VİZYONUMUZ;

     ALTINOK A.Ş. İnşaat; sektöründe, büyük projelere imza atmış ulusal düzeyde güvenilir bir firma olacaktır.

Duyurular
*Sümer’de son 5 daire satışta.

* %0 faiz ile ödeme seçenekleri Köşk’te sizleri bekliyor.

*Sinankent Konut Yapı Kooperatifi tamamlandı.

*Aydınlıkevler’de süper lüks konutlar farklı ödeme seçenekleriyle sizleri bekliyor.
Tanıtım Video
Altınok İnşaat tanıtım videosunu izlemek için buraya tıklayınız.
Üyesidir

Copyright ® 2012 Tüm Hakları Saklıdır.